برچسب ها و كلمات كلیدی :اس ام اس , اس ام اس عاشقانه , دل نوشته , عکس نوشته , داستان , اشعار زیبا , استاتوس های خنده دار , مطالب طنز , فال , شخصیت شناسی

نویسنده

--------------------------------

 • مهدی (269)
 • نظر سنجی سایت

  --------------------------------

   

  نظــرتون راجع به مطالب وبلاگ؟


  وضعیت به روز رسانی سایت

  --------------------------------

  خوراک سایت

  -------------------------------

  برای اطلاع آسان از بروز رسانی سایت بر روی آیکون کلیک کنید 

  فال روزانه یکشنبه 11 خرداد ۹۳
  seo,فال روزانه یکشنبه 11 خرداد ۹۳


  فروردین

  امروز به خلاف همیشه اصراری بر رهبر بودن ندارید. سعی می كنید به نظرات دیگران گوش كنید و آن ها نیز متقابلاً به شما احترام می گذارند. خوب است كارهای جدیدی انجام دهید بنابراین اگر چنین فرصتی به دست آورید آن را از دست ندهید.
   اردیبهشت

  امکان این که که اشتباه کنید کم است . هم ظاهرتان خوب است و هم احساس خوب و جذابیت زیادی دارید . هر نوع رابطه ای که امروز شکل بگیرد به نفع شماست. به شدت سعی می کنید تا اختلاف بین خودتان و همسرتان را حل کنید . اگر تصمیم داشتید رابطه ای شغلی برقرار کنید اکنون زمان مناسبی برای این کار است.
  خرداد

  در این روز به خصوص احساسات شما به راحتی تحریك میشود كه این وضع كمی غیر عادی است. سعی كنید زمانی كه هم صحبت خود را انتخاب می كنید دقت بیشتری كنید. سعی كنید از كسانی كه سعی دارند شما را منحرف كنند یا به طور كلی افرادی كه شما را عصبانی می كنند دوری كنید زیرا خیلی زود عصبانی می شوید. شما همیشه مسئول سرنوشت خود هستید بنابراین گرفتن تصمیم درست تنها به خودتان بستگی دارد.
  تیر

  شاید بخواهید امروز خودتان را کمی لوس کنید.در هر صورت اخیراً خیلی سختی کشیده اید و شاید باز هم ادامه پیدا کند.بنابراین شما استراحت کنید و اجازه بدهید دیگران فعالیت را بدست بگیرند.
  مرداد

  امروز مراقب همه جزئیات هستیدو از این كه حساب اعداد و ارقام مهم را داشته باشید، لذت می برید. در عین حال ممكن است به نقطه ای برسید كه زیاد به جزئیات توجه كنید و این موجب آزردگی اطرافیانتان شود. اگر به كامل بودن هر چیزی اصرار داشته باشید، موجب بروز آزردگی و مخالفت خواهید شد.
  شهریور

  امروز شخصی مملو از ایده های جدید است و نمی تواند آن ها را به شما نگویید.حقیقتاً تمایلی به شنیدن آن ها ندارید بنابراین زود خسته می شوید و می خواهید موضوع را عوض کنید.اما این کار باعث بحث می شود.
  مهر

  امروز ستارگان بیانگر این هستند که مشتاق و از هیچ مکث و وقفه ای خوشتان نمی آید.شما مانند یک زنبور عسل با عجله به دور خودتان می چرخید و می خواهید قبل از این که روز تمام شود،کارهای زیادی را به اتمام برسانید.از همیشه ساده تر است که روی تصمیم خودتان بایستید و اگر فکر می کنید که اخیراً کسی باعث آشفتگی ذهن شما شده ،اکنون می توانید نظر شخصی خودتان را بگویید و بفهمانید.
  آبان

  لازم است که حرف های یک نفر را باور نکنید و به او اطمینان نکنید.احتمالاً دلیل خوبی برای اطمیمان نکردن به او پیدا می کنید،بنابراین در رابطه با آنها فوق العاده محتاط باشید.می توانید درگیر رابطه احساسی شوید.اما اگر روش احتیاط را در این رابطه به کارببرید اعتبار خودتان را از دست می دهید و این رابطه خراب می شود.
  آذر

  ستاره ها شما را مجبور می كنند كه با مشكلاتی بخصوص در رابطه با یك ارتباط خاص روبرو شوید. موضوع یك مكالمه كه مدتها قادر نبوده اید عنوانش كنید شدیداً گفتنش ضروری می شود. هر آنچه شما را به این كار وا می دارد و یا این كه حالا شما قادرید كه حرفتان را مطرح كنید به این معناست كه یك زخم قدیمی قرار است بهبود یابد. چقدر راحت خواهید شد.
  دی

  هرگز در مقابل مسئولیت شانه خالی نمی كنید اما اكنون نیاز مبرم به استراحت و كم كردن مسئولیت ها دارید. به خودتان اجازه استراحت و تفریح بدهید چون اگر این كار را نكنید عصبی و بداخلاق می شوید. و هیچ كس آدم بداخلاق را دوست ندارد، این طور نیست؟
  بهمن

  درست همان زمانی که خودتان را برای یک خودنمایی بزرگ آماده می کردید امروز با مقاومت عظیمی روبرو می شوید . شخصی شما را از طرحی که روی آن فکر کرده بودید دلسرد می کند و این کار او تاثیر زیادی بر شما می گذارد و شما را در ناامیدی تنها می گذارد. خوشبختانه شما به آسانی دچار تردید نمی شوید . بنابراین انرژی تان را برروی موضوع مفیدی مصرف کنید. و اگر فکر می کنید که به ایده هایتان حمله شده است از اینکه از آنها حمایت کنید نترسید.
  اسفند

  بزرگترین مبارزه شما هم اکنون این است که چگونه توازن بین احیتاج شما به کار و احتیاجات خانه و کسی را که دوستش دارید برقرار کنید. این آسانتر خواهد شد زمانی که دقیقاً در فکرتان بدانید تقدم های شما در کجا قرار دارد  فال,روزانه,یکشنبه,خرداد, خبر روز,فال روزانه,فال امروز,انواع فال , فال تاروت ,فال چینی ,فال ازدواج ,فال عشق , فال عطسه ,فال رنگها فال,فال حافظ روزانه,فال حافظ آنلاین,فال 10 خرداد 1393 فال حافظ,فال متولد بهمن , فال متولد اردیبهشت , فال روزانه , فال متولد آبان , فال متولد مرداد , فال متولد اسفند , فال متولد آذر , فال متولد خرداد , فال متولد شهریور , فال متولد فروردین , فال متولد دی , فال متولد مهر , فال متولد تیر , فال روز , فال جدید , فال امروز , بهترین فال ,‌ بی نظیرترین فال , جذاب ترین فال , قشنگ ترین فال

  نوشته : مهدی موضوع مطلب : فــــــال روزانــه , نظرات ()

  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic